18. 5. 2024 - 19. 5. 2024

Z vlakom na koncert Big Foot Mama in Mi2 │ Vejžde žur

V soboto, 18. maja bo v Sevnici potekal Vejžde žur, največji rock koncert v Posavju, na katerem bosta nastopili skupini Big Foot Mama in Mi2.

Vsi hiti kar dveh legendarnih slovenskih zasedb v živo, vse v enem večeru! Ste pripravljeni na nepozaben rock večer? Obiščite ga z vlakom!

Več informacij o koncertu:

Več o dogodku si lahko preberete na Vejžde žur 2024.

Vstopnice za dogodek lahko kupite na tej povezavi.

Do Sevnice brezskrbno z vlakom:

Z vlaki Slovenskih železnic se boste lahko do središča zabave in glasbenega razvajanja brezskrbno pripeljali in se varno vrnili domov. Dodali smo tudi izredne vlake.

Ob predložitvi vstopnice na koncert Vejžde žur 2024, lahko koristite 75 % popust na redne cene, velja tako na rednih kot tudi na izrednih vlakih.

 

Vozne rede rednih vlakov proti Sevnici si lahko podrobno ogledate v iskalniku voznih redov.

  • Za potovanje iz Dobove/Brežic do Sevnice priporočamo vlak LPV 2274 (18.10 Dobova – 18.39 Sevnica).
  • Za potovanje iz Ljubljane/Zasavja/Zidanega Mosta do Sevnice
    priporočamo vlak LPV 2277 (17.55 Ljubljana – 19.22 Sevnica).
  • Za potovanje iz Celja/Laškega/Rimskih Toplic do Sevnice
    priporočamo vlak LPV 2921 in prestop v Zidanem Mostu na LPV 2277 (18.31 Celje – 19.22 Sevnica).


Vozne rede posebnih izrednih vlakov iz Sevnice nazaj proti Dobovi, Brežicam, Zidanemu Mostu, Celju in Ljubljani (19. 5. 2024) si lahko ogledate v spodnjih tabelah:

Vozni red izrednega vlaka Sevnica – Dobova:
Vlak 15057
Odhod
Sevnica 0.55
Blanca 1.01
Brestanica 1.07
Krško 1.11
Libna 1.15
Brežice 1.18
Dobova 1.24
Vozni red izrednega vlaka Sevnica – Zidani Most – Ljubljana / Celje:
Vlak 15058 Odhod
Sevnica 1.00
Breg 1.07
Loka 1.11
Radeče 1.13  
Zidani Most* 1.17   *V Celje:
Prestop na vlak 16049
Odhod
Hrastnik 1.29 Zidani Most 1.25
Trbovlje 1.34 Rimske Toplice 1.32
Zagorje 1.39 Laško 1.39
Sava 1.48 Celje 1.48
Litija 1.54
Kresnice 2.02
Jevnica 2.06
Laze 2.10
Ljubljana Zalog 2.17
Ljubljana Polje 2.21
Ljubljana 2.26
Se vidimo v Sevnici!

 

Več informacij:
  • v Infocentrih Koper, Ljubljana, Celje in Maribor,
  • na potniških blagajnah,
  • na številki  080 81 11,
  • po elektronski pošti [email protected].

 

Vir fotografije: Vejže žur