Z vlakom po nakupih v Palmanovo

V nakupovalnem središču vas čaka posebno darilo

Kupite svojo vozovnico, jo shranite in uživajte v udobni vožnji do postaje Palmanova. Obiščite nakupovalno središče Palmanova Village: v vasici, kjer je 90 trgovin z oblačili, modnimi dodatki, kozmetičnimi izdelki in opremo za dom priznanih blagovnih znamk, lahko v lepem sproščenem in prijetnem okolju nakupujete, se sprehajate ter si privoščite kavico ali kosilo s prijatelji in družino, vse po ugodni outlet formuli, ki vam nudi do 70 % popust v primerjavi s cenami v običajnih trgovinah.

Ob predložitvi vozovnice na info točki nakupovalnega centra boste brezplačno prejeli kartico Village, ki vam omogoča dodaten 10 % popust na oulet cene, ter darilni bon za zajtrk ali aperitiv v enem od lokalov outlet vasice. Preživite čas v posebnem kraju, kjer je vse namenjeno edinstvenemu doživetju v slogu dolce vita. Poleg restavracij, kotičkov za sprostitev in zabavo za najmlajše in odrasle boste v središču Palmanova Village našli številne mednarodno uveljavljene blagovne znamke kot so Alberta Ferretti – Moschino, Iceberg, Calvin Klein, Tommy Hilfiger, Trussardi, Nike in Adidas.

Vozni red

Vozni red velja od 12. 12. 2021.

Ljubljana – Trieste C./Trst – Udine/Videm
Postaja 1824 1896
Ljubljana 5.52 18.49
Postojna 6.54 19.59
Divača 7.27 20.34
Sežana 7.39 20.45
Villa Opicina/Opčine* 7.50/8.03 20.55/21.04
Trieste C./Trst 8.33 21.32
Monfalcone/Tržič 9.15
Trieste Airport/Trst letališče 9.20
Palmanova 9.39
Udine/Videm 9.54
Opombe:

Vlak ustavlja tudi na vmesnih postajah. Podrobnejši vozni red preverite v mednarodnem iskalniku voznega reda.

Za postaje v Sloveniji je naveden čas odhoda vlaka s postaje, za postaje v tujini je naveden čas prihoda vlaka na postajo.

*Časi, označeni krepko, pomenijo prestopanje.

Udine – Trst – Ljubljana
Postaja 1825 1897
Udine/Videm 17.55
Palmanova 18.12
Trieste Airport/Trst letališče 18.29
Monfalcone/Tržič 18.34
Trieste C/ Trst 9.03 19.07
Villa Opicina/Opčine* 9.28/9.45 19.07/19.37
Sežana 9.56 19.56
Divača 10.07 20.10
Postojna 10.40 20.42
Ljubljana 11.46 21.45
Opombe:

Vlak ustavlja tudi na vmesnih postajah. Podrobnejši vozni red preverite v mednarodnem iskalniku voznega reda.

Za postaje v tujini je naveden čas odhoda vlaka s postaje, za postaje v Sloveniji je naveden čas prihoda vlaka na postajo.

*Časi, označeni krepko, pomenijo prestopanje.

Cenik

Cene vozovnic Ljubljana – Trieste C./Trst – Udine/Videm (2. razred)
Vrsta ponudbe EUR
Ljubljana – Trieste C./Trst 8,00
Ljubljana – Trieste C./Trst – skupina 5,90
Ljubljana – Monfalcone/Tržič 10,80
Ljubljana – Trieste Airport/Trst letališče 11,60
Ljubljana – Palmanova 13,60
Ljubljana – Udine/Videm 15,60
Prevoz kolesa 5,00
Cenik velja od 12. 12. 2021.

Potnikom priporočamo nakup mednarodnih vozovnic v predprodaji oz. v času prodaje vozovnic na potniških blagajnah. Na vlaku je mogoče kupiti samo vozovnice po redni ceni do mejnih postaj. Ni mogoč nakup vozovnic po znižanih cenah ali posebnih ponudbah, katere veljajo na določenih relacijah ali za določene vlake.