Vlada je izdala nov odlok za zajezitev širjenja okužb z virusom SARS-CoV-2. Za vse potnike v javnem prometu je obvezno izpolnjevanje pogoja PCT – prebolevnosti, cepljenosti ali testiranja. Pogoja PCT v javnem prometu ni treba izpolnjevati mlajšim od 15 let, učencem in dijakom.

Za vožnjo z vlakom bodo poleg izpolnjevanja pogoja PCT še naprej obvezni uporaba zaščitne maske, razkuževanje rok in ohranjanje medsebojne razdalje.

Potniki na vlaku dokazujejo izpolnjevanje pogoja PCT z ustreznim dokazilom o prebolelosti, cepljenju ali negativnem testu.

Iskalnik voznih redov
Spletni nakup vozovnic Preverite, katere vozovnice lahko kupite preko spleta

Zdraviliški vlak

Vse dni v tednu za Zdravilišče in Wellness park Laško veljajo za tiste, ki imate veljavno dnevno povratno vozovnico za vlak, naslednji popusti:

Popusti z vozovnico v Thermani Laško

Zdravilišče Laško – vabi v termalne vrelce

20-odstotni popust za kopanje in savno,

10-odstotni popust za zdravstvene in wellness storitve;

Thermana Park Laško – neskončni vodni užitki pod stekleno kupolo

20-odstotni popust za nakup vstopnice za bazen in savno,

10-odstotni popust za wellness storitve;

*Za Terme Olimia trenutno ne veljajo popusti z vozovnico za vlak. Sporočili so, da zaradi nastalih razmer s COVID -19 do nadaljnjega ni mogoče kopanje za zunanje goste v  kompleksu Term Olimie. Kopanje je zagotovljeno le gostom, ki bivajo v hotelskem kompleksu Term Olimie. Ti imajo zaradi priporočil Nacionalnega inštituta za javno zdravje – NIJZ  tudi vsakodnevni urnik kopanja in drugih storitev, da tako zadostijo vsem veljavnim higinskim priporočilom oziroma ukrepom za preprečevanje širjenja virusa COVID – 19. To pomeni, da v Termah Olimia  ugodnost “popust za kopanje in druge storitve na podlagi vozovnice za vlak” ni v veljavi.

Vozni red zdraviliškega vlaka

Postaja Odhod: RG 1606 Povratek: RG 1607

Vlaka 1606 in 1607 vozita ob sobotah. Na ta dan lahko potujete do Laškega ali Podčetrtka in nazaj tudi z drugimi vlaki. Podrobnejši vozni red in stanje v prometu preverite v iskalniku voznega reda.

Ljubljana 7:35 20:28
Litija 8:00 20.03
Zagorje 8:12 19:51
Trbovlje 8:17 19:46
Zidani Most 8:31 19:33
Laško 8:46 19:18
Celje 8:56 19:09
Šentjur 9.05 18:59
Grobelno 9:09 18:55
Šmarje pri Jelšah 9:17 18:47
Stranje 9:21 18:43
Podčetrtek Toplice 9:28 18:36
Atomske Toplice hotel 9:32 18:35
Podčetrtek 9:35 18:30
Za potovanje z vlakom vam ponujamo naslednje popuste:

*Popusti se uveljavljajo na redno ceno vozovnice.

Dodatne informacije o potovanju lahko dobite:
  • na železniških postajah,
  • na e-naslovu [email protected],
  • na brezplačni telefonski številki: 080 8111.

Thermana Laško

Telefon: 03 423 2000
Fax: 03 423 2010
E-mail: [email protected]
Spletna stran: www.thermana.si