Zdraviliški vlak

Zdraviliški vlak omogoča direktno povezavo z vlakom iz Ljubljane do Thermane Laško (postaja Laško) in naprej do Term Olimia (postaja Podčetrtek). Oba zdravilišča se nahajata v neposredni bližini železniške postaje. V Zdravilišču Laško lahko z vozovnico za vlak uveljavljate popuste na kopanje, kopanje s savno in za druge wellness storitve.

Z vozovnico za vlak lahko koristite ugodnosti v Thermani Laško:

Vozni red zdraviliškega vlaka

Vozni red velja od 12. 12. 2021 do 10.12.2022

Postaja Odhod: RG 1606 Povratek: RG 1607

Vlaka 1606 in 1607 vozita ob sobotah, ter 15.8.2022.

Vlaka 1606 in 1607 ne vozita od 16.4. do 4.9.2022.

Na ta dan lahko potujete do Laškega ali Podčetrtka in nazaj tudi z drugimi vlaki. Podrobnejši vozni red in stanje v prometu preverite v iskalniku voznega reda.

Ljubljana 7:32 20:27
Litija 7:57 20.03
Zagorje 8:10 19:51
Trbovlje 8:15 19:46
Zidani Most 8:29 19:33
Laško 8:42 19:19
Celje 8:53 19:09
Šentjur 9.02 19:00
Grobelno 9:06 18:56
Šmarje pri Jelšah 9:13 18:48
Stranje 9:20 18:43
Podčetrtek Toplice 9:27 18:36
Atomske Toplice hotel 9:32 18:35
Podčetrtek 9:34 18:30
Dodatne informacije o potovanju lahko dobite:
  • na železniških postajah,
  • na e-naslovu [email protected],
  • na brezplačni telefonski številki: 080 8111.

Informacije o ponudbi Thermane Laško:

Telefon: 03 423 2000
Fax: 03 423 2010
E-mail: [email protected]
Spletna stran: www.thermana.si