Dodatni izredni večerni vlak iz Zagreba do Ljubljane

Na Slovenskih železnicah smo, glede na pričakovano zanimanje za potovanja v predbožični Zagreb predvidevali organizacijo tudi kakšne dodatne, izredne vožnje vlakov. Na Hrvaških železnicah so nam potrdili dodatni izredni večerni vlak.

 

Vozni red za potovanja od 26. decembra 2023 do 2. januarja 2024

VLAK številka 8074
Postaja Prihod Odhod
Zagreb Gl. kolodvor 21:41
Dobova* 22:21

*Prestop v Dobovi iz potniške garniture HŽPP na potniško garnituro Slovenskih železnic.

VLAK številka 15031
Postaja Prihod Odhod
Dobova 22:55
Brežice 23:00 23:01
Krško 23:07 23:08
Brestanica 23:11 23:12
Blanca 23:16 23:17
Sevnica 23:23 23:24
Breg 23:31 23:32
Loka 23:35 23:36
Radeče 23:37 23:38
Zidani Most 23:41 23:44
Hrastnik 23:51 23:52
Trbovlje 23:56 23:57
Zagorje 00:01 00:02
Sava 00:09 00:10
Litija 00:14 00:15
Kresnice 00:21 00:22
Jevnica 00:25 00:26
Laze 00:29 00:30
Ljubljana Zalog 00:36 00:37
Ljubljana Polje 00:39 00:40
Ljubljana 00:45

 

Več informacij:
  • v Infocentrih Koper, Ljubljana, Celje in Maribor,
  • na potniških blagajnah,
  • na številki 080 81 11,
  • po elektronski pošti [email protected].
Grafika z vlakom, železniško postajo in pripisoma "Z vlakom po kulturo" in "V zgodovinska mesta Slovenije".