Od 27. aprila vsak dan s “kopalnim vlakom” od Maribora do Kopra ali s prestopom v Divači z “Zelenim vlakom” do Pulja/Pule (HR)

Direktni kopalni vlak RG 1605/1604 bo vozil vsak dan – med 27. aprilom in 29. septembrom 2024.

 

Vozni red kopalnega vlaka RG 1605 (Maribor – Koper)
Vlak RG 1605
Odhod
Maribor 3.15
Pragersko 3.26
Poljčane 3.38
Šentjur 3.59
Celje 4.11
Laško 4.21
Zidani Most 4.37
Hrastnik 4.46
Trbovlje 4.52
Zagorje 4.58
Litija 5.13
Ljubljana 6.00
Borovnica 6.25
Logatec 6.44
Rakek 6.57
Postojna 7.08
Pivka 7.21
Divača 7.47
Hrpelje-Kozina 8.01
Koper (prihod) 8.35
Vozni red kopalnega vlaka RG 1604 (Koper – Maribor)
Vlak RG 1604
Odhod
Koper 20.03
Hrpelje-Kozina 20.42
Divača 21.04
Pivka 21.25
Postojna 21.38
Rakek 21.49
Logatec 22.01
Borovnica 22.19
Ljubljana 22.55
Ljubljana Zalog 23.03
Litija 23.25
Zagorje 23.39
Trbovlje 23.45
Hrastnik 23.51
Zidani Most 0.01
Laško 0.16
Celje 0.27
Šentjur 0.36
Poljčane 0.56
Pragersko 1.08
Maribor (prihod) 1.23
Z “zelenim vlakom” do Pulja / Pule (HR)

S prestopom v Divači se lahko od 27. aprila do 29. septembra 2024 z legendarnim “Zelenim vlakom” (SŽ serija 711) ponovno zapeljete tudi na Hrvaško, po slikoviti istrski progi do Pulja oz. Pule ter nazaj.

Več informacij in vozni red:

Pulj (Pula)

Obvestilo

Nadomestni prevoz 1., 2. in 20. maja na progi Divača – Koper in Divača – Pulj / Pula (HR) in obratno (velja tudi za mednarodni vlak 1272/1273 do Pulj / Pula (HR) in “kopalni vlak” RG 1604/1605 do Kopra)

 

Podrobne vozne rede vseh vlakov si lahko ogledate v iskalniku voznega reda.

Več informacij:
  • v Infocentrih Koper, Ljubljana, Celje in Maribor,
  • na potniških blagajnah,
  • na številki  080 81 11,
  • po elektronski pošti [email protected].