En vlak, tri mesta: Bratislava – Dunaj – Split

Je že res, da večina izmed nas sanja le o toplem morju in hladni pijači na sončni plaži v Splitu, pa vendar letošnje poletje ne zamudite priložnosti tudi za odkrivanje Bratislave ali Dunaja z direktnim vlakom že od 29,90 EUR.

Za potovanja z nočnima vlakoma EN 1152 in 1153 je obvezna rezervacija sedežev.

Vozni red

Bratislava – Dunaj – Split
Postaja EN 1153
Opombe:

  • Vlak EN 1153 (iz Bratislave za Split) vozi ob sredah, petkih in nedeljah od 3. – 8. 5., 15. – 22. 5., 29. 5. – 5. 6., 12. – 19. 6., 26. 6. – 18. 9. ter 25. 9. – 2. 10. 2024.

 

  • V naslednjih dneh, ko vlak EN 1153 ne bo vozil na celotni relaciji, bo na relaciji Spielfeld Strass – Dobova vozil nadomestni vlak po enakem voznem redu: 10. in 12. 5., 24. in 26. 5., 7. in  9. 6., 21. in 23. 6. ter 24. in 26. 9. 2024.
Bratislava Nove mesto 15.26
Bratislava Petrzalka 16.01
Wien Hbf 18.05
Wien Meidling Bahnhof 18.13
Wiener Neustadt Hbf 18.51
Bruck/Mur Hbf 20.23
Graz Hbf 21.02
Maribor 22.01
Celje 22.57
Dobova 00.09
Zagreb Zapadni Kolodvor 00.30
Knin 6.01
Perković 7.06
Split 8.20
Split – Dunaj – Bratislava
Postaja EN 1152
Opombe:

 

  • Vlak EN 1152 (iz Splita za Bratislavo) vozi ob četrtkih, sobotah in ponedeljkih od 4. – 9. 5., 16. – 23. 5., 30. 5. – 6. 6., 13. – 20. 6., 27. 6. – 19. 9. ter 26 9. – 3. 10. 2024.

 

  • V naslednjih dneh, ko vlak EN 1152 ne bo vozil na celotni relaciji, bo na relaciji  Dobova – Spielfeld Strass vozil nadomestni vlak po enakem voznem redu: 12. in 14.5., 26. in 28. 5., 9. in 11.6., 23. in 25. 6., ter 22. in 24. 9. 2024.
Split 17.29
Perković 18.48
Knin 20.02
Oštarije 23.55
Zagreb Zap. kol. 1.49
Dobova 2.25
Celje 3.31
Maribor 4.47
Spielfeld Strass 5.02
Graz Hbf 5.52
Bruck/Mur Hbf 6.32
Wiener Neustadt Hbf 8.10
Wien Meidling Bahnhof 8.47
Wien Hbf 8.54
Bratislava Nove mesto 11.00
Cene vozovnic za potovanje v 2. razredu
Ponudba EUR
Redna cena Sedež Ležalnik – 6 mest Ležalnik – 4 mesta Tourist Double
Enosmerno potovanje 99,90 119,90 129,90 139,90 159,90
Skupina (6 ali več oseb) – enosmerna vozovnica od 64,90 od 84,90 od 94,90 od 104,90 od 124,90
SparSchiene (Spar Night)*
Sedež Ležalnik – 6 mest Ležalnik – 4 mesta Tourist Double
NIVO 1 29,90 49,90 59,90 69,90 89,90
NIVO 2 39,90 59,90 69,90 79,90 99,90
NIVO 3 49,90 69,90 79,90 89,90 109,90
NIVO 4 59,90 79,90 89,90 99,90 119,90
NIVO 5 69,90 89,90 99,90 109,90 129,90
NIVO 6 79,90 99,90 109,90 119,90 139,90
NIVO 7 89,90 109,90 119,90 129,90 149,90
NIVO 8 94,90 114,90 124,90 134,90 154,90
Opombe:

  • * Število nizkocenovnih vozovnic po posebni ponudbi Sparschiene (SparNight) je omejeno.

 

  • Cene vozovnic so variabilne in se spreminjajo glede na razpoložljivost posameznega nivoja cene, odvisno od časa poizvedovanja ali dneva nakupa (ko je en novo cene prodan, sistem avtomatsko ponudi drugo dostopno ceno).

 

  • V globalno ceno SparNight sta všteta vozovnica in dodatek za spalnik oziroma ležalnik.

 

  • Nakup vozovnic je možen tudi 6 mesecev pred nameravanim potovanjem.

Kje kupiti vozovnice?

Mednarodne vozovnice so na voljo na določenih železniških postajah – seznam prodajnih mest vozovnic za mednarodni promet lahko najdete na spodnji povezavi:

Prodajna mesta vozovnic

 

Več informacij:

  • v Infocentrih Koper, Ljubljana, Celje in Maribor,
  • na potniških blagajnah,
  • na številki  080 81 11,
  • po elektronski pošti [email protected].