22. 4. 2018 - 22. 4. 2018

Z muzejskim vlakom na Festival čokolade v Radovljico


23. april 2018 10.40
24. april 2018 17.12

Vabljeni na nostalgično, čokoladno pot z muzejskim vlakom, ki bo zapeljal iz Ljubljane na Festival čokolade v Radovljico. Spet se bomo sladkali, pa ne le v Radovljici, temveč že na poti na festival, na vlaku, v družbi Gorenjkine punčke in čokoladnega kipa. Železniška postaja Radovljica je le 50 metrov od glavnega prizorišča dogajanja.

Cene povratnih vozovnic za muzejski vlak Ljubljana-Radovljica

  • odrasli: 18 evrov,
  • otroci od 3. do 12. leta: 9 evrov,
  • otroci do 3. leta pa potujejo v spremstvu odraslega brezplačno.

Vozni red muzejskega vlaka v nedeljo, 23. aprila:

Postaja prihod odhod
Ljubljana 10.40
Litostroj 10.45 10.45
Lj.Vižmarje 10.52 10.53
Medno 10.57 10.58
Medvode 11.02 11.03
Reteče 11.10 11.10
Škofja Loka 11.15 11.16
Kranj 11.26 11.27
Podnart 11.40 11.53
Otoče 11.57 10.58
Globoko 12.02 12.02
Radovljica 12.10
Postaja prihod odhod
Radovljica 15.48
Globoko 15.52 15.53
Otoče 15.56 15.56
Podnart 16.00 16.14
Kranj 16.26 16.27
Škofja Loka 16.38 16.39
Reteče 16.44 16.44
Medvode 16.50 16.51
Medno 16.55 16.55
Lj.Vižmarje 17.00 17.01
Litostroj 17.07 17.08
Ljubljana 17.12

Na Festival čokolade se lahko med 21. do 23. aprilom odpravite tudi z rednimi vlaki (povezava na ponudbo Z vlakom na Festival čokolade)

Več informacij o prireditvi dobite na www.festival-cokolade.si.