Naj se vaš dan začne sproščujoče – odpotujte z vlakom do Zdravilišča Laško oziroma do Thermane Laško ali do Term Olimia. Kot nalašč za vse, ki želite potovati manj stresno, varneje, udobneje in seveda v prijetni družbi – z vlakom. Obe zdravilišči sta v neposredni bližini železniške postaje.

Vse dni v tednu za Zdravilišče in Thermano Laško, zgolj ob sobotah pa za Terme Olimia, veljajo za tiste, ki imate veljavno dnevno povratno vozovnico za vlak, naslednji popusti:

Popusti z vozovnico pri wellness storitvah v Zdravilišču Laško:

  • 20-odstotni popust za kopanje in savno,
  • 10-odstotni popust za zdravstvene in wellness storitve.

Popusti v Thermani Laško:

  • 20-odstotni popust za nakup vstopnice za bazen ter savno in bazen,
  • 10-odstotni popust za zdravstvene in wellness storitve.

Popusti v Termah Olimia:

  • 30-odstotni popust za odrasle in
  • 50-odstotni popust za otroke do 12. let starosti.

Popust z dnevno povratno vozovnico v Termah Olimia velja le za WELLNESS CENTER TERMALIJA in TERMALNI PARK AQUALUNA.

 Vozni red zdraviliškega vlaka

Postaja Odhod: RG 1606 Povratek: RG 1607

Vlaka 1606 in 1607 vozita ob sobotah. Na ta dan lahko potujete do Laškega ali Podčetrtka in nazaj tudi z drugimi vlaki. Podrobnejši vozni red in stanje v prometu preverite v iskalniku voznega reda.

Ljubljana 7:35 20:36
Litija 8:00 20:12
Zagorje 8:13 19:59
Trbovlje 8:18 19:54
Zidani Most 8:32 19:41
Laško 8.50 (prihod) 8:53 (odhod) 19:20
Celje 9:09 19:00
Šentjur 9.18 18.50
Grobelno 9:22 18:46
Šmarje pri Jelšah 9:29 18:37
Stranje 9:34 18:32
Podčetrtek Toplice 9:42 18.25
Atomske Toplice hotel 9:46 18:23
Podčetrtek 9:48 (prihod) 18:18

Prihranite pri nakupu vozovnic

Za potovanje z vlakom vam ponujamo naslednje popuste:

Več informacij o voznih redih, cenah in ponudbi Slovenskih železnic dobite:

  • v Infocentrih Koper, Ljubljana, Celje in Maribor,
  • na železniških postajah,
  • na brezplačni telefonski številki: 080 8111,
  • po elektronski pošti potnik.info@slo-zeleznice.si.

Thermana Laško
Telefon: 03 423 2000
Faks: 03 423 2010
E-pošta: info@thermana.si 
Spletna stran: http://www.thermana.si/

Terme Olimia
Telefon: 03/829 78 22; faks: 03/5829 009
Spletna stran: www.terme-olimia.com
E-pošta: info@terme-olimia.com