Od 30. marca do 2. aprila dolina pod Poncami gosti FIS finale svetovnega pokala v smučarskih skokih 2023.

 

Kako z vlakom do Jesenic in naprej s posebnim avtobusom?

S katere koli železniške postaje v Sloveniji se do Jesenic in nazaj lahko
z vlakom peljete s 75 % popustom.

 

Informacije o vseh možnostih prevoza z vlakom v Planico lahko najdete na:

https://potniski.sz.si/novice/2023/03/z-vlakom-v-planico-bo-na-se-en-velik-sportni-praznik/?fbclid=IwAR2ge0N1vJs9Ax65iTPZsxVWJMV_uijmlWo2cgqO5znaXHBski9JxGD4Mgo

 

V nedeljo, 2. aprila se bo z vlakom LP 4290 iz Ljubljane v Planico skupaj z vami zapeljala tudi prikupna čaplja Vita, uradna maskota Planice.

 

Vozni red vlaka s čapljo Vito:

LP 4290

POSTAJA ODHOD
Ljubljana 6.50
Litostroj 6.53
Ljubljana Vižmarje 6.57
Reteče 7.08
Škofja Loka 7.12
Kranj 7.20
Podnart 7.30
Otoče
7.37
Radovljica
7.43
Lesce-Bled
7.46
Žirovnica 7.53
Slovenski Javornik
7.58
Jesenice
8.03

 

Več informacij lahko dobite:
  • v Infocentrih Koper, Ljubljana, Celje in Maribor,
  • na potniških blagajnah,
  • na brezplačni telefonski številki 080 81 11,
  • po elektronski pošti [email protected] in
  • na spletni strani organizatorja www.planica.si.