Zdraviliški vlak omogoča direktno povezavo z vlakom iz Ljubljane do Thermane Laško (postaja Laško) in naprej do Term Olimia (postaja Atomske toplice hotel).

Oba zdravilišča se nahajata v neposredni bližini železniške postaje. V Zdravilišču Laško lahko z vozovnico za vlak uveljavljate popuste na kopanje, kopanje s savno in za druge wellness storitve.

Vozni red zdraviliškega vlaka

V primeru del na progah lahko pride do sprememb.

Pred potovanjem zato preverite aktualni vozni red v iskalniku voznega reda na naši spletni strani.

Vozni red: Ljubljana – Laško – Podčetrtek

Postaja↓ Odhod: RG 1606* / RG 1608**
Ljubljana7.27
Litija7.54
Zagorje8.08
Trbovlje8.14
Zidani Most8.27
Laško8.42
Celje8.51
Šentjur9.01
Grobelno9.06
Šmarje pri Jelšah9.13
Stranje9.18
Podčetrtek Toplice (postajališče ob Termalnem parku Aqualuna)9.26
Atomske Toplice hotel (postajališče ob Termah Olimia)9.28
Podčetrtek (postaja ob središču naselja)9.33
Opombe:

*Vozi ob sobotah ter 15. 8. 2024. Ne vozi od 16. 12. do 30. 12. 2023 ter od 27. 4. do 29. 9. 2024.

**Vozi ob sobotah od 16. 12. do 30. 12. 2023 in od 27. 4. do 29. 9. 2024.

Do Laškega ali Podčetrtka in nazaj lahko potujete tudi z drugimi vlaki. Podrobnejši vozni red in stanje v prometu preverite v iskalniku voznega reda.

Vozni red: Podčetrtek – Laško – Ljubljana

Postaja↓ Odhod: RG 1607*
Podčetrtek (postaja ob središču naselja)18.30
Atomske Toplice hotel (postajališče ob Termah Olimia)18.32
Podčetrtek Toplice (postajališče ob Termalnem parku Aqualuna)18.36
Stranje18.43
Šmarje pri Jelšah18.48
Grobelno18.55
Šentjur19.00
Celje19.09
Laško19.19
Zidani Most19.33
Trbovlje19.48
Zagorje19.54
Litija20.07
Ljubljana20.36
Opombe:

*Vozi ob sobotah ter 15. 8. 2024.

Do Laškega ali Podčetrtka in nazaj lahko potujete tudi z drugimi vlaki. Podrobnejši vozni red in stanje v prometu preverite v iskalniku voznega reda.

Dodatne informacije

  • v Infocentrih Koper, Ljubljana, Celje in Maribor,
  • na prodajnih mestih,
  • na številki 080 81 11,
  • po elektronski pošti [email protected].


Informacije o ponudbi storitev Thermane Laško in Term Olimia:

Thermana Laško:

Terme Olimia: