V poletnem obdobju, od 29. junija do 2. septembra 2024 na relaciji Budapest Deli – Maribor – (Koper / Rijeka) in obratno ponovno vozi nočni vlak 1246/1247 z vagoni do/iz Kopra (vlak RG 1605/1604) ter do/iz Reke (Rijeka) (vlak 1281/480).

Vozni red

Velja od 29. 6. do 2. 9. 2024.

V primeru del na progah lahko pride do sprememb.

Pred potovanjem zato preverite obvestila spodaj ali v obvestila za potnike, aktualni vozni red v mednarodnem iskalniku voznega reda ali na prodajnih mestih vozovnic za mednarodni promet.

Vozni red: Budimpešta – Ljubljana – Koper / Reka (HR) (vlaki 968/1246, RG 1605 / MV 1281)

Postaja968/1246 (Budimpešta – Maribor) in RG 1605 (Maribor – Koper) / MV 1281 (Ljubljana – Reka)
Budapest-Déli21.00 (začne vožnjo kot vlak 968/1246)
Budapest-Kelenföld21.07
Hodoš1.17
Murska Sobota1.36
Ptuj2.16
Maribor3.10 (vagoni vlaka 1246 se priključijo in nadaljujejo vožnjo kot vlak RG 1605)
Pragersko3.26
Poljčane3.38
Šentjur3.59
Celje4.11
Laško4.21
Zidani Most4.37
Hrastnik4.46
Trbovlje4.52
Zagorje4.58
Litija5.13
Ljubljana6.00 (vagoni za smer Reka / Rijeka iz Ljubljane vozijo kot vlak MV 1281: Vozni red)
Borovnica6.25
Logatec6.44
Rakek6.57
Postojna7.08
Pivka7.21
Divača7.47
Hrpelje-Kozina8.01
Koper8.35
Opombe:

Vozni red velja od 29. 6. do 2. 9. 2024.

Vlak ustavlja tudi na vmesnih postajah. Podrobnejši vozni red preverite v mednarodnem iskalniku voznega reda.
Za postaje v Sloveniji je naveden čas odhoda vlaka s postaje, pri tujih postajah je naveden čas prihoda vlaka na postajo.

Vozni red: Koper / Reka (HR) – Ljubljana – Budimpešta (vlaki RG 1604 / MV 480 in 1247)

PostajaRG 1604 (Koper – Maribor) / MV 480 (Reka – Ljubljana) in 1247 (Maribor – Budimpešta)
Koper20.03 (začne vožnjo kot vlak RG 1604)
Hrplje-Kozina20.42
Divača21.04
Pivka21.25
Postojna8.22
Rakek13.44
Logatec22.01
Borovnica22.19
Ljubljana22.55 (priključijo se vagoni za Budimpešto iz Reka / Rijeka, ki so prišli z vlakom MV 480: Vozni red)
Litija23.25
Zagorje23.39
Trbovlje23.45
Hrastnik23.51
Zidani Most00.01
Laško00.16
Celje00.27
Šentjur00.36
Poljčane00.56
Pragersko1.08
Maribor2.15 (vlak RG 1604 zaključi vožnjo, vagoni proti Budimpešti nadaljujejo vožnjo kot vlak 1247)
Ptuj2.41
Murska Sobota3.21
Hodoš03.53
Budapest-Kelenföld8.51
Budapest-Déli8.59
Opombe:

Vozni red velja od 29. 6. do 2. 9. 2024.

Vlak ustavlja tudi na vmesnih postajah. Podrobnejši vozni red preverite v mednarodnem iskalniku voznega reda.
Za postaje v Sloveniji je naveden čas odhoda vlaka s postaje, pri tujih postajah je naveden čas prihoda vlaka na postajo.

Obvestila

V primeru del na progah lahko pride do sprememb.

Pred potovanjem zato preverite aktualni vozni red v mednarodnem iskalniku voznega reda ali na prodajnih mestih vozovnic za mednarodni promet.

Rezervacije za sedežna mesta (3,50 EUR) in dodatke za ležalnike (14 oz. 20 EUR) se izdajajo za relacije Budimpešta -Ljubljana – Koper / Reka in obratno, dodatek za spalnik (22, 33 ali 60 EUR) se izstavlja za relacijo Budimpešta – Reka (Rijeka) in Budimpešta – Koper in obratno.

Kje kupiti vozovnice?

Mednarodne vozovnice so na voljo na določenih železniških postajah – seznam prodajnih mest vozovnic za mednarodni promet lahko najdete na spodnji povezavi:

Prodajna mesta vozovnic

Ostale povezave do Budimpešte in cenik:

Dodatne informacije

  • v Infocentrih Koper, Ljubljana, Celje in Maribor,
  • na prodajnih mestih,
  • na številki 080 81 11,
  • po elektronski pošti [email protected].
Ugodne abonentske vozovnice SŽ.