Obveščamo vas, da se bo zaradi gradbenih del (zapora železniške proge v Avstriji) v obdobju od 23. do 24. marca 2024 na območju omrežja Slovenskih železnic izvajala vožnja vlakov EN 414 / 415 na relacijah Zagreb – Zürich/München/Stuttgart in obratno po nadomestni prevozni poti (Dobova, Sevnica, Celje, Pragersko, Maribor, Špilje/Spielfeld).

Omenjena vlaka bosta na omrežju SŽ vozila kot vlaka EN 15414 / 15415 (glej spodaj).

 

Vlaka EN 414 / 415 bosta v notranjem prometu vozila na relaciji Dobova – Jesenice – Dobova z nadomestno potniško garnituro.

 

Potniki, ki potujete iz Ljubljane do Zagreba se z vlakom EN 415 (nadomestna potniška garnitura) zapeljete do železniške postaje Dobova, kjer počakate in prestopite na EN 14415, mednarodni vlak proti Zagrebu (vozni red si lahko ogledate v tabeli spodaj), ki pripelje po nadomestni prevozni poti.

Potniki, ki potujete iz Zagreba do Ljubljane se z mednarodnim vlakom EN 14415 zapeljete do železniške postaje Dobova, kjer počakate in prestopite na vlak EN 414 (nadomestna potniška garnitura). Vozni red mednarodnih vlakov po nadomestni prevozni poti si lahko ogledate v tabeli spodaj, vozni red nadomestne potniške garniture pa v iskalniku voznega reda za notranji promet na naši spletni strani).

Potnikom se opravičujemo in prosimo za razumevanje.

 

Vozni red nadomestne prevozne poti Zagreb – Zürich
Postaja EN 15414
Zagreb Gl. kol. 18.10
Dobova 18.42
Sevnica 19.14
Celje 19.53
Maribor 20.49
Gradec / Graz 21.57
Innsbruck 4.49
Feldkirch 7.21
Buchs 7.54
Zürich 9.20
Opombe:
Vozni red velja od 23. 3. do 24. 3. 2024.


Vlak ustavlja tudi na vmesnih postajah. Podrobnejši vozni red preverite v mednarodnem iskalniku voznega reda.
Vozni red nadomestne prevozne poti Zürich Zagreb
Postaja EN 15415
Zürich 19.40
Buchs 21.41
Feldkirch 22.08
Innsbruck 00.54
Gradec / Graz 7.35
Maribor 8.47
Celje 9.47
Sevnica 10.28
Dobova 11.08
Zagreb Gl. kol. 11.32
Opombe:
Vozni red velja 23. 3. 2024.


Vlak ustavlja tudi na vmesnih postajah. Podrobnejši vozni red preverite v mednarodnem iskalniku voznega reda.

 

Vozni red nadomestne prevozne poti Zagreb – München / Stuttgart
Postaja EN 15414
Zagreb Gl. kol. 18.10
Dobova 18.42
Sevnica 19.14
Celje 19.53
Maribor 20.49
Gradec / Graz 21.57
Salzburg 2.45
München Ost 6.15
Ulm 7.48
Stuttgart 9.27
Opombe:
Vozni red velja od 23. 3. do 24. 3. 2024.


Vlak ustavlja tudi na vmesnih postajah. Podrobnejši vozni red preverite v mednarodnem iskalniku voznega reda.

 

Vozni red nadomestne prevozne poti Stuttgart / München Zagreb
Postaja EN 15414
Stuttgart 19.30
Ulm 20.54
München Ost 22.44
Salzburg 1.28
Gradec / Graz 7.35
Maribor 8.47
Celje 9.47
Sevnica 10.28
Dobova 10.56
Zagreb Gl. kol. 11.32
Opombe:
Vozni red velja 23. 3. 2024.


Vlak ustavlja tudi na vmesnih postajah. Podrobnejši vozni red preverite v mednarodnem iskalniku voznega reda.

 

Potnikom se opravičujemo in zahvaljujemo za razumevanje.