Zdraviliški vlak

Zdraviliški vlak omogoča direktno povezavo z vlakom iz Ljubljane do Thermane Laško (postaja Laško) in naprej do Term Olimia (postaja Atomske toplice hotel).

Oba zdravilišča se nahajata v neposredni bližini železniške postaje. V Zdravilišču Laško lahko z vozovnico za vlak uveljavljate popuste na kopanje, kopanje s savno in za druge wellness storitve.

Vozni red zdraviliškega vlaka

V primeru del na progah lahko pride do sprememb.

Pred potovanjem zato preverite aktualni vozni red v iskalniku voznega reda na naši spletni strani.

Ljubljana – Laško – Podčetrtek

Postaja

↓ Odhod:

RG 1606* / RG 1608**

Opombe:

  • *Vozi ob sobotah ter 15. 8. 2024. Ne vozi od 16. 12. do 30. 12. 2023 ter od 27. 4. do 29. 9. 2024.
  • **Vozi ob sobotah od 16. 12. do 30. 12. 2023 in od 27. 4. do 29. 9. 2024.
  • Do Laškega ali Podčetrtka in nazaj lahko potujete tudi z drugimi vlaki. Podrobnejši vozni red in stanje v prometu preverite v iskalniku voznega reda.
Ljubljana 7.27
Litija 7.54
Zagorje 8.08
Trbovlje 8.14
Zidani Most 8.27
Laško 8.42
Celje 8.51
Šentjur 9.01
Grobelno 9.06
Šmarje pri Jelšah 9.13
Stranje 9.18
Podčetrtek Toplice (postajališče ob Termalnem parku Aqualuna) 9.26
Atomske Toplice hotel (postajališče ob Termah Olimia)
9.28
Podčetrtek (postaja ob središču naselja)
9.33

Podčetrtek – Laško – Ljubljana

Postaja

↓ Odhod:

RG 1607*

Opombe:

  • *Vozi ob sobotah ter 15. 8. 2024.
  • Do Laškega ali Podčetrtka in nazaj lahko potujete tudi z drugimi vlaki. Podrobnejši vozni red in stanje v prometu preverite v iskalniku voznega reda.
Podčetrtek (postaja ob središču naselja) 18.30
Atomske Toplice hotel (postajališče ob Termah Olimia) 18.32
Podčetrtek Toplice (postajališče ob Termalnem parku Aqualuna) 18.36
Stranje 18.43
Šmarje pri Jelšah 18.48
Grobelno 18.55
Šentjur 19.00
Celje 19.09
Laško 19.19
Zidani Most 19.33
Trbovlje 19.48
Zagorje 19.54
Litija 20.07
Ljubljana 20.36

Dodatne informacije

  • v Infocentrih Koper, Ljubljana, Celje in Maribor,
  • na prodajnih mestih na železniških postajah,
  • na številki  080 81 11,
  • po elektronski pošti [email protected].


Informacije o ponudbi storitev Thermane Laško in Term Olimia:
Thermana Laško:

Ugodneje na kopanje in v savne v Thermano Laško

Terme Olimia: