Zdraviliški vlak

Zdraviliški vlak omogoča direktno povezavo z vlakom iz Ljubljane do Thermane Laško (postaja Laško) in naprej do Term Olimia (postaja Atomske toplice hotel). Oba zdravilišča se nahajata v neposredni bližini železniške postaje. V Zdravilišču Laško lahko z vozovnico za vlak uveljavljate popuste na kopanje, kopanje s savno in za druge wellness storitve.

 

Z vozovnico za vlak lahko koristite ugodnosti v Thermani Laško:

Ugodneje na kopanje in v savne v Thermano Laško

Vozni red zdraviliškega vlaka:

Postaja ↓ Odhod: RG 1606 ↑ Povratek: RG 1607
Vozi ob sobotah ter 15. 8. 2023.

 

Ne vozita od 17. 12. do 31. 12. 2022 ter od 22. 4. do 3. 9. 2023.

 

Do Laškega ali Podčetrtka in nazaj lahko potujete tudi z drugimi vlaki. Podrobnejši vozni red in stanje v prometu preverite v iskalniku voznega reda.

Ljubljana 7:33
20:28
Litija 7:58
20:04
Zagorje 8:11
19:52
Trbovlje 8:16
19:46
Zidani Most 8:30
19:33
Laško 8.43 (prihod) 8:44 (odhod)
19:19
Celje 8.54
19:09
Šentjur 9.03
19.00
Grobelno 9:07
18:56
Šmarje pri Jelšah 9:14
18:48
Stranje 9:19
18:43
Podčetrtek Toplice 9:23
18.36
Atomske Toplice hotel 9:31
18:32
 Podčetrtek 9:33 (prihod) 18:30

Dodatne informacije o potovanju lahko dobite:

  • v Infocentrih Koper, Ljubljana, Celje in Maribor,
  • na potniških blagajnah,
  • na številki 080 81 11,
  • po elektronski pošti [email protected].

 

Informacije o ponudbi storitev Thermane Laško in Term Olimia:

Thermana Laško

Telefon: 03 423 2000
E-pošta: [email protected]
Spletna stran: www.thermana.si

Therme Olimia

Telefon: 03 829 70 00
Spletna stran: www.terme-olimia.com