Zdraviliški vlak

Zdraviliški vlak omogoča direktno povezavo z vlakom iz Ljubljane do Thermane Laško (postaja Laško) in naprej do Term Olimia (postaja Podčetrtek). Oba zdravilišča se nahajata v neposredni bližini železniške postaje. V Zdravilišču Laško lahko z vozovnico za vlak uveljavljate popuste na kopanje, kopanje s savno in za druge wellness storitve.

Z vozovnico za vlak lahko koristite ugodnosti v Thermani Laško:

Ugodneje na kopanje in v savne v Thermano Laško

Vozni red zdraviliškega vlaka

Postaja Odhod: RG 1608 Povratek: RG 1607
Vlaka 1608 in 1607 vozita ob sobotah. Na ta dan lahko potujete do Laškega ali Podčetrtka in nazaj tudi z drugimi vlaki. Podrobnejši vozni red in stanje v prometu preverite v iskalniku voznega reda.
Ljubljana 7:35 20:36
Litija 8:00 20:12
Zagorje 8:13 19:59
Trbovlje 8:18 19:54
Zidani Most 8:32 19:41
Laško 8.50 (prihod) 8:53 (odhod) 19:20
Celje 9:09 19:00
Šentjur 9.18 18.50
Grobelno 9:22 18:46
Šmarje pri Jelšah 9:29 18:37
Stranje 9:34 18:32
Podčetrtek Toplice 9:42 18.25
Atomske Toplice hotel 9:46 18:23
 Podčetrtek 9:48 (prihod) 18:18

 

Dodatne informacije o potovanju lahko dobite:

  • v Infocentrih Koper, Ljubljana, Celje in Maribor,
  • na potniških blagajnah,
  • na številki 080 81 11,
  • po elektronski pošti [email protected].

Informacije o ponudbi storitev Thermane Laško in Term Olimia:

Thermana Laško

Telefon: 03 423 2000
E-pošta: [email protected]
Spletna stran: www.thermana.si

Therme Olimia

Telefon: 03 829 70 00
Spletna stran: www.terme-olimia.com